X

U bë bjonde për vjehrrën, këngëtarja shqiptare ja shpreh publikisht dashurinë

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, njihet për koncertet që realizon në diasporë dhe prej vitesh është e martuar. Me sa duket jeta bashkëshortore po i shkon shumë mirë, pasi ajo herë pas here ndan me ndjekësit e saj postime në rrjete sociale, ku tregon marrëdhëniet e mira që ka me familjarët e Xhimit, bashkëshortit të saj.

Ajo ka postuar në historikun e Instagramit një foto ku tregon se është bërë bjonde se kështu dëshironte vjehrra e saj, dhe nuk nguron t’i shprehë dashurinë.

“Veç për vjehrrën time të dashur jom bo bjonde”, shkruan Arta përkrah fotos së publikuar.

Sigurisht që raste të tilla nuk duhen humbur, për të treguar se ka edhe marrëdhënie të shkëlqyera nuse-vjehërr, si ajo e këngëtares Arta Bajrami!

More in LAJME, LIFESTYLE
Shoqja i nxjerr ‘të palarat’ Adrola Dushit

Dy modelet e famshme shqiptare, njëkohësisht dhe mikesha të ngushta prej disa vitesh, Adrola Dushi dhe Kristina Bakiu nuk lanë...

Close