X

Plas gallata në internet me mitingun e PS/ FOTO

Kanë qenë të shumta montazhet dhe memet e postuara në rrjetet sociale pas mitingut të PS në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë.

More in AKTUALITET, LAJME
“Më vendosën thikën në kokë e më goditën me grushte”, kryefamiljari tregon grabitjen me dhunë

Përparim Merdani është kryefamiljari i shtëpisë së grabitur me dhunë dy ditë më parë në fshatin Greshicë të Mallakastrës. Si...

Close