X

Në burg për krime të ndryshme, G-Bani: Kam tymosur marijuanë në rajon policie

Një prej reperëve më të mirë të estradës shqiptare, G-Bani ka disa vite që jeton në vende të ndryshme të Europës. Ndonëse vitet kalojnë, artisti vijon të jetë një rebel. I ftuar në “Why Not” në RTV Ora, ai tregoi disa shkelje penale në Greqi që e kanë çuar në burg.

Roza Lati: Je arrestuar ndonjëherë?

G-Bani: Jam arrestuar disa herë për krime të ndryshme. Jam arrestuar posedim marijuane, për goditje të personit. Jam shumë frikacak si njeri, nuk jam agresiv, por ma sollën këtu (në majë të hundës) dhe reagova. Kur reagova, u bë e madhe.

Roza Lati: Ke tymosur marijuanë në vende publike?

G-Bani: Shumë herë. Kam tymosur marijuanë në Greqi edhe në rajon të policisë. 

More in LAJME, LIFESTYLE
U bë bjonde për vjehrrën, këngëtarja shqiptare ja shpreh publikisht dashurinë

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, njihet për koncertet që realizon në diasporë dhe prej vitesh është e martuar. Me sa...

Close