X

Ermal Mamaqi rikthen në Portokalli ‘Xhimin’ e famshëm

Moderatori dhe aktori shumë i dashur për publikun, Ermal Mamaqi është rikthyer mbrëmjen e sotme në spektaklin e humorit “Portokalli” pas shumë vitesh.

Ermali nuk njihej me ndryshimin që kishte bërë në pamje për rolin e “Xhimit” të famshëm që aktronte dikur. Aktori u shfaq me mjekër, barseta e vetullat e bashkuara.

Ermali ishte pjesë e një skeçi me Salsano Rrapin dhe Ledio Lakon.

Tre aktorët shkakuan shumë të qeshura në publik me humorin e batutat dhe padyshim këtë mund ta quajmë një rikthim të suksesshëm të Ermalit si mysafir në skenën e “Portokallisë”.

 

More in LAJME, Magazine
“Mandate të blera me lojëra fati”, Berisha: Bashkëshorti i deputetes së re nga LSI mik i Agron Xhafajt

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresën e tij. Me anë të një postimi...

Close