X

E ‘masakruan’ se komentoi në foton e Erion Veliajt, Albana Osmani shpërthen në ofendime ndaj fansave

Ditën e djeshme gjatë Kongresit të Partisë Socialiste është shpallur dhe kandidatur e Erion Veliaj për kryebashkiak.

Mes shumë njerëz të tjerë të skenës dhe televizionit që e kanë uruar dhe përshëndetur kryebashkiakun Veliaj ishte dhe moderatoja e famshme Albana Osmani.

Ajo i ka komentuar në një foto në Instagram dhe kaq ka mjaftuar që ndjeksit të shpërthejnë në komente kundër veprimit të moderatores Osmani.

Komentet negative kanë bërë që moderatoja të kthehet e të ofendojë ndjekësit.

More in LAJME, LIFESTYLE
Arbana Osmani tregon se punon/ Komenti epik i ndjekësit

Arbana Osmani, pavarësisht se është vetë autore dhe mderatore e emisionit “Dua të bëj të lumtur”, kjo nuk do të...

Close