X

“Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri”

Kryetarja e LSI-së ishte e qartë. Zonja Kryemadhi tha se LSI tani e drejton ajo dhe presidenti Ilir Meta nuk mund të ndërhyjë.

“Nuk e komentoj fare presidentin. Opozita është në pozicionin e saj”, theksoi zonja Kryemadhi.

A keni folur me presidentin për këtë krizë?

“Zoti Fevziu ju i keni më shumë shanset për të folur për Krizën. Për politikë komunikimi është zero, si bashkëshortë flas për fëmijët. Si kryetare e LSI asnjëherë. Sot LSI ndihet më e shëndetshme e më përpara. Unë nuk bëj politikë me Ilir Metën, bëj dashuri. Sot jam unë kryetarja e LSI, i marr unë vendimet”, tha Kryemadhi.

More in AKTUALITET, LAJME
Aksioni i opozitës, Monika Kryemadhi: Marrëveshje me Ramën nuk ka, do të ketë plane të befasishme

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka folur për hapat e ardhshëm që do të marrë opozita në aksionin e saj....

Close