X

Aksident në Velipojë, makina përplas për vdekje këmbësorin (Emri)

jë person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Velipojë.

Mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje këmbësorin Bujar Bujaj, rreth 40 vjec.

Këmbësori ka ndërruar jetë rrugës për në spital, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e aksidentit. Forca policie në vendngjarje vijojnë hetimet.

More in AKTUALITET, LAJME
Vazhdon “tersi” në Kombëtare, dëmtohet një tjetër lojtar

Sfida ndaj Turqisë ka sjellë jo pak dhimbje koke për Kristian Panuçin. Trajneri italian i Shqipërisë ka qenë i detyruar...

Close