X

Publikoi albumin e saj të ri, Tuna shtrohet në spital / FOTO

Këngëtarja e famshme shqiptare, Tuna Sejdi, më 8 mars zhvilloi një koncert në Shkup për të promovuar albumin e saj më të ri.

Por që në ditën e koncertit u përfol se Tuna ishte në gjendje të keqe fizike e mesa duket, shëndeti i këngëtares është përkeqësuar.

Vet Tuna ka publikuar disa foto në Instastory, ku shihet e shtrirë në spital me serum në dorë, ndërsa pranë saj qëndron partneri Patris Berisha dhe Kaci Lleshi, që po kujdesen për këngëtaren.

“Infermieri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, ka shkruar Tuna në këtë video ku shihen ata duke i qëndruar afër shtratit.
More in LIFESTYLE
Olta Boka sqaron ‘sherrin’ me Kejsi Tolën

Kejsi Tola dhe Olta Boka kanë qenë dy kolege dhe dy shoqe shumë të mira prej vitesh. Por një deklaratë...

Close