X

Olta Boka sqaron ‘sherrin’ me Kejsi Tolën

Kejsi Tola dhe Olta Boka kanë qenë dy kolege dhe dy shoqe shumë të mira prej vitesh. Por një deklaratë e Kejsit në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ vuri në pikëpyetje miqësinë e tyre.

Pasi Kejsi u pyet se cila nga vajzat e showbiz-it përpiqet shumë, por nuk i ndrit ylli, ajo përmendi emrin e Oltës dhe arsyetimi ishte si “shpëtim” për hatër të lojës, meqenëse nuk kishte ç ‘emër tjetër të thoshte. Por edhe pse Kejsi mund ta ketë bërë sa për të dalë nga situata, Olta, në fakt, ka një rezervë për mikeshën e saj.

E ftuar në emisionin “Thumb” këtë të shtunë, Olta ka treguar: “Pavarësisht deklaratës së Kejsit, absolutisht e kuptova. I vetmi gabim që mendoj unë që mund të ketë bërë, mund ta kishte justifikuar alternativën duke thënë: Ej shiko, se do më kuptoje!”,– tha Këngëtarja duke shtuar se pavarësisht gjithçkaje, Kejsi i “detyrohej” një sqarim të tillë.

More in LIFESTYLE
Ronela Hajati ekspozon të pasmet /FOTO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.   View this...

Close