X

Makina përfundon në kanal, vdes maturantja, emri

Një ngjarje e rëndë kan ndodhur para pak minutave.

Është një aksident, i cili ka ndodhur në Borsh dhe ka marrë jetën një maturante. Viktima është identifikuar si Analuzia Duro.

Mësohet se vajza e re ishte duke ngarë makinën, por ka humbur kontrollin e saj duke rënë në një kanal kullues në plazhin e Borshit.

Dyshohet se vajza ishte duke mësuar të ngiste makinën në momentin që humbi kontrollin. Në makinë me të thuhet se ndodhej edhe një djalë i ri, gjendja shëndetësore e të cilit nuk dihet për momentin.

More in AKTUALITET, LAJME
Rikthehet “Air Albania”, ministrja jep një tjetër premtim: Fluturimet nisin brenda muajit mars

Pas dështimit për muaj me radhë, qeveria jep një tjetër afat për nisjen e fluturimeve të kompanisë ‘Air Albania’. Sipas...

Close