X

Shau gjyqtarin, Nejmar dridhet nga hetimi i UEFA-s

Nejmar është në prag të stuhisë, stuhi të cilën pritet ta shkaktojë UEFA, që ka hapur një hetim disiplinor për kritikat e forta që braziliani ka bërë për gjyqtarin pas eliminimit të PSG-së në 1/8-at e Ligës së Kampioneve. “”është një turp – pat shpëthyer braziliani në rrjetet sociale pas ndeshjes -. Pale, vendosin dhe katër vetë që nuk marrin vesh nga futbolli për të parë një aksion në reply, po ikni e p…”.

Sulmuesi i PSG-së, që është i ndalur në infermieri për një dëmtim të pësuar në fund të muajit janar në këmbën e djathtë, tashmë rrezikon një skualifikim me rinisjen e aktivitetit në kupat e Europës në sezonin e ri.

More in LAJME, SPORT
Opozita e re, Lubonja: Përdoret si instrument. Protestat janë pak

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar për News24 situatën politike dhe zhvillimet e ditës. Në një lidhje skype nga Italia Lubonja...

Close