X

Ronela Hajati ekspozon të pasmet /FOTO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati, vazhdon të jetë mjaft e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

Une kur pashe komentet per “vetllen” 🥺

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on


Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, përmes së cilave rrëmben vëmendjen.

 

View this post on Instagram

 

My make up is on fleek 😂 🤤 @iljanstermolli @sagerimakeup

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on


Së fundmi, Ronela ka publikuar në rrjetin social Instagram një imazh mjaft provokues, ku shfaqet duke vënë pah të pasmet e saj atraktive.

 

View this post on Instagram

 

Frida and inspector Gadget had a daughter 😂 @sagerimakeup @iljanstermolli

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on


Me flokë kaçurrela, këngëtarja dukur edhe më tërheqëse.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rita Ora poston foto provokuese nga plazhet e Tokios

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, aktualisht ndodhet në kontinentin aziatik. Ajo atje po realizon turneun e saj të...

Close