X

Rita Ora poston foto provokuese nga plazhet e Tokios

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, aktualisht ndodhet në kontinentin aziatik.

Ajo atje po realizon turneun e saj të koncerteve, në kuadër të promovimit të albumit më të ri “Phoenix”, të cilin e publikoi në nëntor të vitit të kaluar.

Rita ndodhet bashkë me familjen në Japoni, së fundmi ka realizuar edhe një set të veçantë fotografik në plazh.

 

View this post on Instagram

 

Bullseye

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Këngëtarja shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa nga këto poza të realizuara në plazh, ku shfaqet mjaft provokuese.

 

View this post on Instagram

 

I’m so grateful. Beauty of Appreciation.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Me pamjen e saj tërheqëse prej biondeje, Rita nuk ka hezituar që të ekspozojë edhe disa nga tatuazhet e shumta që ka në trupin e saj.

 

View this post on Instagram

 

Bullseye

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


Pëlqimet dhe komplimentet nga ana e fansave kanë qenë të shumta, pas Azisë, Rita Ora do të vazhdojë turneun e saj edhe në Evropë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Lady Gaga në pritje të ëmbël…!

Këto janë muajt e këngëtares Lady Gaga. Pas thashethemeve se është në një lidhje me aktorin, protagonist të filmit ‘A...

Close