X

FOTO/ Lady Gaga në pritje të ëmbël…!

Këto janë muajt e këngëtares Lady Gaga. Pas thashethemeve se është në një lidhje me aktorin, protagonist të filmit ‘A star is born’, u tha se Gaga është në pritje të ëmbël. Lady Gaga e mohoi të jetë e dashuruar me Bradley Cooper.

Me anë të një statusi në ‘Tëitter’ ajo ka vendosur t’ju japë fund njëherë e mirë fjalëve dhe të shuajë dyshimet e të gjithëve.

Në postimin e saj ajo ka shkruar: “Jam shtatzënë? Po, jam shtatzënë me LG6”. “LG6” është albumi i ri i këngëtares dhe pritet të publikohet së shpejt.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Zbulohet shkaku i largimit të Rock nga ‘Fast&Furious’

Javë më parë Dwayne ‘The Rock’ Johnson shtangu fansat duke bërë të ditur se nuk do të ishte pjesë e...

Close