X

Dy gola të shpejtë, Barça fut në kasafortë kualifikimin

Një penallti e dyshimtë e akorduar nga VAR-i në minutën e 17-të dhe e kthyer në gol nga Leo Mesi dhe goli i shënuar nga Felipe Kutinjo në minutën e 32-të e kanë futur ndeshjen e Barcelonës në shinat e duhura. Olimpik Lioni ka nevojë për dy gola për të arritur kualfikimin, por në shtëpinë e Barcelonës ky është thuajse një mision i pamundur.

More in LAJME, SPORT
Putin, gati të firmosë projektligjin që ndalon “lajmet e rreme”

Legjislacioni që u mundëson autoriteteve ruse për të bllokuar faqet e internetit dhe ndëshkimin për “lajme të rreme” apo për...

Close