X

Champions/ Autogol i Matip, Bajerni barazon Liverpulin

Rikthehet barazpesha në “Allianz Arena”, pas një aksioni të mirë të Gnabrit në krahun e djathtë, më sulmuesin anësor që ka kaluar kundërshtarin dhe ka pasuar në zonën e vogël të portierit, aty ku Matip kërkon të ndërpresë rrugën e topit drejt Levandovskit, por e çon në rrjetën e Alison. Minuta e 39-të, Bajern-Liverpul 1-1.

More in LAJME, SPORT
Dy gola të shpejtë, Barça fut në kasafortë kualifikimin

Një penallti e dyshimtë e akorduar nga VAR-i në minutën e 17-të dhe e kthyer në gol nga Leo Mesi...

Close