X

Melanie Trump ngre dyshimet për një sozi të saj

Nuk është hera e parë që në rrjet qarkullojnë teori konspirative në lidhje me Zonjën e parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melani Trump.

Së fundmi po qarkullojnë foto dhe video ku fansat kanë bërë krahasime të fotove të mëparshme të Melanie dhe janë të bindur se Zonja e Parë po përdor një sozi për daljet e saj në publik.

Në videot e fundit të publikuara, Zonja e Parë duket disi ndryshe në paraqitje, ndërkohë që ecën pranë Presidentit Trump pas mbërritjes në Florida.

Përdoruesit e Twitter mendojnë se zëvendësuesja e Zonjës së Parë është vetë truproja e saj, ndërsa postimet me hashtagun #fakemelania sa vjen edhe po përdoren gjithnjë e më shumë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Shakira rrezikon të futet në burg, ja arsyeja

Këngëtarja e famshme Shakira mund të dënohet me burg nëse vërtetohet që është bërë pjesë e një evazioni fiskal së...

Close