X

Itali, shqiptarja kapet në stacionin e autobusit me 50 mijë euro kokainë

Një 33-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane në Ragusa, pasi u kap me 700 gram kokainë.

Shqiptarja, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur akuzohet si transportuese droge.

Ajo u arrestua gjatë një operacioni në stacionin e autobusit të qytetit, ku iu gjetën dy zarfa me kokainë.

Lënda narkotike nëse do të hidhej në treg kapte vlerën e 50 mijë eurove.

Gruaja shqiptare e arrestuar ishte me dokumente të rregullta. Ajo do të dëbohet dhe do të kthehet në Shqipëri.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
20 euro në pasaportë për të kaluar në Greqi, përfundon në qeli

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Sarandës, pasi ka tentuar të korruptojë punonjësin e policisë kufitare...

Close