X

Megan shijon çdo çast në New York, darkë me mikeshat e ngushta

Dukesha Megan Markle duket se po shijon çdo moment të “arratisjes” të saj në New York.

Mbrëmjen që lamë pas ajo është fotografuar në një nga restorantet më të mira në New York së bashku me mikeshat e ngushta tenisten e njohur Serena Williams, Jessica Mulroney si dhe mikun i saj Markus Anderson.

Mësohet se Megan dhe miqtë e saj kanë darkuar në këtë restorant vetëm pak pasi ka përfunduar “baby shower” intim që ajo kishte organizuar për 15 persona.

E fotografuar nga paparacët Megan, 7-muajshe shtatzënë, duket mjaft në formë dhe e qeshur. Që pas dasmës së saj me Princin Harry në maj të 2018 kjo është hera e parë që Dukesha kthehet në New York.

More in LIFESTYLE
Rezart Veleshnja shpjegon me detaje postimet e bujshme: Marrëdhënia ime me Lorenën është forcuar

Disa ditë më parë, të gjitha mediat rozë u pushtua nga lajmet për aktorin e ‘Portokalli’, Rezart Veleshnja, i cili...

Close