X

Makina përplaset me shtyllën, humb jetën 19-vjeçari shqiptar në Itali

Gjatë mëngjesit të sotëm në Itali ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një 19-vjeçari shqiptar.

Mediat italiane bëjnë të ditur se një makinë ku udhëtonin tre të rinj është përplasur me një shtyllë dritash dhe ka përfunduar jashtë rruge.

Aksidenti ka qenë fatal për të riun shqiptar me inicialet G. K., 19 vjeç, ndërsa kanë mbetur të plagosur dy 21-vjeçar me inicialet K. W., dhe T. R.

Sipas të dhënave të para, shkak për këtë aksident të rëndë është bërë një sëmundje e papritur që ka kapur shoferin, duke humbur kontrollin e makinës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Kujtesë për Ramën dhe Veliajn: Partia Socialiste në 21 janar 2011

Sa herë janë përdorur njerëz për të shkatërruar pasurinë publike, sistemi i korruptuar që sundon shqiptarët është forcuar më shumë....

Close