X

Imazhi më pikëllues nga protesta e djeshme

Një nga fotot më pikëlluese nga protesta e djeshme, është shkrepur nga Ledian Roci. Në këtë foto shfaqet një burrë i rraskapitur dhe kordoni i policisë që ruan Markizën dhe kërpudhën e Edi Ramës.

   

/TPZ.AL/ 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in KRYESORE, LAJME
8 kg drogë, arrestohen në flagrancë dy shqiptarët në Igumenicë

Kapen 8 kg marijuanë në stacionin e autobusëve në Igumenicë. Droga iu gjet dy shqiptarëve 22 dhe 31-vjeç, të cilët...

Close