X

8 kg drogë, arrestohen në flagrancë dy shqiptarët në Igumenicë

Kapen 8 kg marijuanë në stacionin e autobusëve në Igumenicë. Droga iu gjet dy shqiptarëve 22 dhe 31-vjeç, të cilët u arrestuan.

Ata u ndaluan para se të hipnin në autobusin e linjës Igumenicë-Athinë.

Lënda narkotike e ndarë në katër pako ishte me peshe 7 kg 990 gram.

Në cilësinë e provës materiale iu sekuestruan dhe 2 telefona celularë.

Dy shqiptarët kishin kaluar ilegalisht nga kufiri i gjelbër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Aksidenti në Maqedoninë Veriore, zbulohet identiteti i Kuksianit të plagosur/ EMRI

Pak ditë pas aksidentit tragjik në Maqedoninë Veriore me 14 viktima, zbulohet identiteti i një prej shqiptarëve që mbeti i...

Close