X

Opozita e dënuar të rrëzojë Edi Ramën – “Të Paekspozuarit” (14.02.2019)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, VIDEO
Vrasja e nënës së 4 djemve/ Historia e lidhjes intime, viktima u dhunua dhe u kërcënua nga kunati

Vrasja e 49-vjeçares Lirie Xhepa, në formën siç e rrëfyen dje në Polici dhjetëra dëshmitarë, duket si një krim i...

Close