X

Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Richard Gere, (69 vjeç) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva, që është fëmija i tyre i parë.

Richard Gere dhe gruaja e tij Alejandra Silva raportohet se kanë pritur fëmijën e tyre të parë së bashku, një djalë që ka lindur në New York.

Aktori 69 vjeçar dhe gruaja e tij 36 vjeçare janë bërë prindër të një djali disa ditë më parë, sipas revistës spanjolle “Hola!”.

Lajmi se ka ardhur djali i saj vjen para se ikona e Hollywoodit, Gere të festojë ditëlindjen e tij të 70-të.

More in LIFESTYLE
Ledri Vula uron Dua Lipën për çmimet Grammy

Edhe Ledri Vula i është gëzuar suksesit të Dua Lipës. Dua Lipa pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të...

Close