X

FOTO/ Sot është një yll, si dukej Eva Murati disa vite më parë

Sot moderatorja sportive Eva Murati është një ndër vajzat më të komentuara në botën e showbizit shqiptar.

Pamja e saj e simpatike dhe mënyra e saj e komunikimit me median shpesh herë e kanë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi, moderatorja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar një foto nga gjimnazi ku shihet krah shoqeve të saj.

Mund të themi padyshim se me flokët e palyer me onde dhe e veshur me uniformën e shkollës, duket po aq simpatike sa në ditët e sotme.

More in LIFESTYLE
FOTO/ E akuzoi për tradhti, Rezart Veleshnja publikon mesazhet që i dërgoi e dashura

Vetëm dy ditë më parë bënë bujë të madhe deklaratat e aktorit të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të...

Close