X

FOTO/ Dua Lipa tregon puthjen që mori nga këngëtarja e njohur në Grammy

Dua Lipa ka bërë një postim në Twitter ku ka treguar momentet e saj më të veçanta në “Grammy Awards”.

Pak para se të dilte në skenë për të marrë trofeun ajo ka marrë një puthje nga këngëtarja e njohur Lady Gaga, e cila duket se i ka sjellë fat!

Lady Gafa më dhuroi një puthje kur po ngjitesha për të marrë çmimin “Artistja më e mirë e re” dhe ishte e mjaftueshme për të më ndalur punimi i trurit”.- shkruan këngëtarja.

More in LIFESTYLE
Richard Gere bëhet baba për herë të dytë

Richard Gere, (69 vjeç) është bërë baba për herë të dytë me gruan e tij në Alejandra Silva, që është...

Close