X

Aksident me vdekje te prokuroria

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë.

Burime nga policia thanë se një makinë ka përplasur një këmbësor, duke e lënë të vdekur në vend.

Sipas të dhënave, aksidenti ka ndodhur në hyrje të Kavajës, përballë prokurorisë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe shoferit që e ka përplasur.

More in AKTUALITET, LAJME
Meta flet sërish për Kosovën: E ardhmja e Ballkanit nuk është ndryshimi i kufijve

Presidenti Ilir Meta, në një intervistë për “ALB UK TV”, ka folur edhe një herë në lidhje me  çështjen e...

Close