X

VIDEO/ Aksident masiv, përplasen 100 mjete, 2 persona humbin jetën

Të paktën dy persona kanë humbur jetën dhe mbi 50 tjerë janë lënduar në një aksident masiv në Kinë.

Në aksidentin u përfshirë mbi 100 vetura, dhe drejtues mjetesh.

E gjitha ndodhi pasi rrugët ishin të mbuluara nga bora dhe akulli, ç’ka ka bërë që përmasat e aksidentit të jenë të frikshme.

More in BOTA, LAJME
Rritja drastike e çmimeve të zarzavateve, ironizon Vojo Bregu: 1 kg qepë më shtrenjtë se 1 kg hashash!

Ish-Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje...

Close