X

‘Veç ta arrij atë ditë’, pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën e tij, Ana, momentet e ëmbla me të cilën i ndan shpesh me ndjekësit në rrjete sociale.

Babë e bijë ishin duke parë “Lufta e nuseve” në TV Klan dhe Ana i ka bërë Gjebreas një pyetje që e ka emocionuar.

Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, e ka pyetur Ana të atin.

Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë“, shkruan Gjebrea i emocionuar.

More in LIFESTYLE
E akuzoi për tradhti, Veleshnja tregon të vërtetën për ish-të dashurën

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën për tradhti Aktori Rezart Veleshnja ka hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në...

Close