X

Video që po thyen rrjetin, Rama dhe Spiropali si dy pika ujë

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja për Marrëdhëniet me Kuvendin, Elisa Spiropali, duket se kanë të njëjtat gjestikulacione por edhe mënyrë të të shprehurit . Një video nga emisioni “Boom”, që tregon këtë ngjashmëri, po bën xhiron e rrjeteve sociale.

VIDEO:

More in Magazine
Nisin polemikat në Itali pas fitores së egjiptjanit në Sanremo

Një fitore që hap polemika, por në festivalin e 69-të të Sanremos triumfon një këngëtar 27-vjeçar, Mahmud, me nënë italiane...

Close