X

Parashikimi i motit 11 shkurt 2019

Kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme do të dominojnë paraditen e sotme në të gjithë vendin, më të dukshme në ekstremin Verior.

Pasditja sjell shtim të vranësirave fillimisht në rajonin verior dhe atë qendror duke gjeneruar reshje të dobëta.

Gjatë mbrëmjes dhe natës, i gjithë territori i Shqipërisë do të përfshihet nga vranësirat dhe reshje shiu e dëbore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten ndjeshëm në të dy vlerat duke u luhatur nga 1 °C mëngjesi deri në 17 °C.

Era do fryjë mesatare në tokë deri e fortë në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi Jugperëndimor duke gjeneruar në det dallgëzim 4 ballë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Horoskopi, 11 shkurt 2019

Dashi Mos e humbni kohën tuaj të çmuar duke u përpjekur të ndryshoni sjelljen e një personi të bezdisshëm këtë...

Close