X

E akuzoi për tradhti, Veleshnja tregon të vërtetën për ish-të dashurën

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën për tradhti Aktori Rezart Veleshnja ka hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në Instagram, përmes një videoje, se faqja e tij është hakëruar.

Veleshnja ka shprehur keqardhjen për çfarë ka ndodhur, si dhe është munduar të vërtetojë që nuk ka qenë fare në Shqipëri kur e gjitha kjo ka ndodhur.

Ai shton se aktualisht ndodhet në Uashington. Sipas tij, menaxheri po merret me rikthimin e faqes.

Bota është e mbushur me plehra si L.M. Edhe e forta është që e di kush është ai hallexhiu që i shkon pas! Ta dijë ai i mjeri…Faleminderit të gjithëve për mbështetjen por s’kam ç’bëj me një që mban 4 përnjëherë!

Mjerë ai që bën si mjeshtër dhe mendon se e ka vetëm ai! Ahahhaa.”, shkruante Rezarti ne Instagramin e tij, i cili thotë se i është hakëruar.

More in LIFESTYLE
Nuk mundi të fitonte asnjë çmim në Grammy, Bebe Rexha: Për mua fitore janë nominimet

Bebe Rexha ishte nominuar në dy kategori në Grammy Awards. Por këngëtarja me origjinë shqiptare nuk mundi të fitonte asnjë...

Close