X

Durrës, përfshihet nga flakët pallati, dyshohet se ka banorë brenda

Një zjarr ka rënë në katin e katërt të një pallati në qytetin bregdetar të Durrësit.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 të qytetit dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e zjarrit.

Në vendngjarje ka mbërritur shërbimi zjarrfikës që ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

More in AKTUALITET, LAJME
Vuçiç: Nëse Kosova shfuqizon taksën 100% nisim kompromisin

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ka thënë se shteti i tij gjithmonë do të tentojë që të bëj kompromis me...

Close