X

Denoncimi i Berishës: Ja mashtrimi dhe falsiteti i vendimeve të Ramës me studentët

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura të adresë të tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Berisha ka publikuar mesazhin e një studenti, i cili shprehet se ka një provim pa marrë e për këtë duhet të paguajë dyfish e jo sa paguajnë ata që janë në universitet.

Postimi i plotë:

Ja mashtrimi dhe fallsiteti i vendimeve te Kallam Deshtakut per studentet!

Lexoni mesazhin dhe shikoni dokumentin qe dergon studenti dixhital! sb

Pershendetje Doktor..Jam nje student mbartes tek gjuhet e huaja kam nje provimi pa marr per te marre diplomen shkova sot te paguaj tarifen me than qe ju qe jeni perserites qe keni edhe 1 lend te keni ose provim diplome duhet ta paguani te plote 25000 mij lek kurse ata qe jan ne shkoll 12500 mij kjo eshte e pa drejt ne qe nuk shkojm ne provim duhet te paguajm tarife te plote per 1 lend te vetem..Edhe me e keqa eshte se nuk ta japin ate lende te mbajn pezull i japim leket shtetit kot ..Faleminderit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Putin-Trump paralajmërojnë luftë!”, si e luan Vuçiç propagandën

Që Shtetet e Bashkuara e kanë marrë seriozisht realizimin e qëllimit të tyre për arritjen e një marrëveshjeje Kosovë-Serbi brenda...

Close