X

Ndryshimet e fundit, “thumbon” Grida Duma: Liderat në krizë, largojnë personat politikë dhe…

Deputetja e PD-së, Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në “Zonë e Lirë” ka komentuar ndryshimet e Minstrave në kabinetin “Rama”.

Gjatë fillimit të intervistës, ajo është shprehur se “liderat në krizë largojnë personat politikë dhe emërojnë ata teknikë”.

Duma tha po ashtu se problemi i partive shqiptare janë liderat pronarë dhe se partitë duhet të demokratizohen.

More in AKTUALITET, LAJME
“Më mirë, më keq apo për dreq”, Grida Duma habit me deklaratën për Erion Braçen

Në rubrikën “më mirë, më keq apo për dreq” te "Zona e Lirë",  deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma komentoi...

Close