X

Bes Kallaku poston foton e 13 viteve më parë: Martesa bën mrekulli

Aktori Bes Kallaku është bërë pjesë e sfidës që po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, ku shumë personazhe publike ose jo postojnë foto të 10 viteve më parë.

Besi ka publikuar një foto të 13 viteve më parë dhe duket mjaft ndryshe, ndërkohë që shkruan në foto se martesa bën mrekullira.

Mirmgjes, martesa bo mrekullira hahahahahaahahah #10yearchallenge.

Ne fakt aty tek foto e pare kam qene ne 2005-n, por nuk mund te nxirrja foto te 2015-s sepse kam qene prap i shemtut” shkruan në foto aktori.

More in LIFESTYLE
Aurela Gaçe: Kjo është vetmja pjesë e trupit që do të ndryshoja

Këngëtarja Aurela Gaçe shprehet gjithnjë mjaft hapur për fenomene të ndryshme. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një...

Close