X

“A do të martoheshe me një të varfër”, ja si përgjigjet Greta Koçi

Kur do ta zyrtarizojë fejesën Greta Koçi? Këngëtarja përgjigjet njëherë e mirë
Greta Koçi është beqare dhe ende nuk e ka gjetur shpirtin e saj binjak.

Kështu shprehet këngëtarja në Instagram, kur e pyet një ndjekëse se kur do të zyrtarizojë fejesën.

Nuk e dimë nëse kjo ndjekëse e Gretës di diçka, përderisa shkoi drejt te fejesa, por këngëtarja mohoi gjithçka.

Me kë? Që të zyrtarizosh fejesën duhet të kesh një individ që t’i japësh këtë status. Po unë s’kam. Di ndonjë gjë ti që s’e di unë që jam e zonja e punës? “, i përgjigjet Greta.

E pyetur nëse do të martohej me një mashkull të pasur që nuk e do apo ndonjë mashkull të varfër që e do, Greta është shprehur se do të gjente një rrugë të mesme:
Po rrugë të mesme nuk ka?”

More in LIFESTYLE
FOTO/ Ja si dukej Alba Hoxha 10 vite më parë

Së fundmi Instagrami është mbushur me foto të 10 viteve më parë në kuadër të sfidës që po çmend rrjetin....

Close