X

VIDEO +18/ Pamje tragjike! Vdes në mes të rrugës 68-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një i pastrehë është ndarë nga jeta, pasi nuk ka përballuar dot të ftohtin.

Lajmi është bërë i ditur nga zëdhënësja e PD, Ina Zhupa.

Ja çfarë shkruan Zhupa në Facebook:

Hasan Hykja, 68 vjec, i pastrehe vdiq mbremjen e sotme ne te ftohte pasi qendrat sociale nuk e pranonin se kishte kemben e semure diabetike.

Nje tmerr i vertete, qe nuk duhet ta perjetoj asnje kafshe jo me nje njeri.

Propagande e bukur ne tv me qendra sociale duke kercyer e dhene ushqim per festat nga mashtruesi Veliaj nderkohe qe njerezit qe kane nevoje te strehohen ne keto dite te ftohta dimri vdesin rrugeve. Del e thote qe i ka marr masat per te pastrehet ne keto dite dimri. Mashtrime si zakonisht por keto jane lloji qe te merr jeten.

Vdekjet ne ndergjegjen e Veliajt nuk jane te pakta, por e gjithe ceshja eshte ka apo jo ndergjegje ky njeri!!!

 

More in AKTUALITET, LAJME
Juventusi kualifikohet në Kupë, ndeshja e CR7 zgjat vetëm 30 minuta

Juventusi nuk ka pasur vështirësi dhe ka likuiduar pa shumë probleme Bolonjën në Kupën e Italisë, duke prerë biletën për...

Close