X

Shpërthim në qendër të Parisit, disa të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është dëgjuar mëngjesin e sotëm në lagjen Opera, në Paris. Shpërthimi ndodhi mëngjesin e së shtunës jo shumë larg teatrit “Folie Bergere” në një furrë buke.

  • foto galeri
  • foto galeri

Siç raportojë mediat vendase një pallat është në flakë dhe ka disa persona të plagosur. Nuk dihen ende shkaqet e shpërthimit.

More in AKTUALITET, BOTA
Situata nga dëbora, këto janë rrugët ku duhet të bëni kujdes

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka dhënë informacione mbi gjendjen e rrugëve në vendin tonë pas motit të keq që ka përfshirë...

Close