X

Policia e Krujës konfirmon grabitjen e mjetit: Ja si ndodhi, por autorët nuk i kemi identifikuar

Grabitje e një automjeti sot në Krujë, është konfirmuar nga komisariati i Policisë së këtij qyteti. Duke zbardhur disa detaje se si ndodhi grabitja, Policia pranon se ende nuk janë identifikuar autorët.

Informacion paraprak

Më datë 12. 01. 2019, në aksin rrugor pranë Thumanës, shtetasit A. K., i cili kishte ndalur mjetin në rrugë dhe e kishte lënë ndezur, persona ende të paidentifikuar i kanë marrë nën kërcënim makinën dhe janë larguar.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO +18/ Pamje tragjike! Vdes në mes të rrugës 68-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një i pastrehë është ndarë nga jeta, pasi nuk ka...

Close