X

“Nuk mund të ishte ndryshe”, mosdekretimi i Cakajt, reagon Ballist Morina

Ismail Morina i njohur ndryshe si Ballist Morina, i cili mori autorësinë e ngritjes së flamurit “Autochthonous ” në stadiumin e Beogradit në ndeshjen midis Kombëtares Shqiptare të Futbollit dhe Kombëtare së Serbisë, ka reaguar me vendimin e Presidentit Meta për mos-dekretimin e Cakajt në postin e Ministrit të Jashtëm.

Në një koment në facebook Morina shkruan se numri një i shtetit shqiptar mbështet fuqishëm dhe pa rezerva integritetitn territorial të Republikës së Kosovës.

“Përgëzimet e mia të sinqerta në lidhje me qëndriminn tuaj rreth çështjes në fjalë,” – shkruan Morina.

Komenti i plotë:

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Deklarimet financiare nuk justifikojnë vilën e Kryeministrit

Nga Vincent W.J. van Gerven Oei Ajo që nisi si një koment arrogant të Kryeministrit Rama në përpjekje për të shuar...

Close