X

“Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?”, Luana nxehet keq me Marinën (FOTO)

Prej disa ditësh, moderatorja e njohur Marina Vjollca po kalon disa ditë pushime me bashkëshortin e saj, Getoar Selimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Nga Las Vegas në Kaliforni, profili i saj në “Instagram” është mbushur me foto e video nga vendet që po viziton. E madje duket se pushimet e Marinës nuk njohin fund.

E mesa duket motra e saj, moderatorja e njohur Luana është bërë paksa xheloze për të. Ajo nuk ka përtuar që t’i komentojë Marinës në një postim të saj.

“Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?”, i shkruan Luana, e cila merr këtë përgjigje nga Marina: “Hahahaha, pak o rrush”.

More in LIFESTYLE
Moderatorja e njohur humb njeriun e shtrenjtë: Sa ironike…sot e nisa ditën me të qeshura të mëdha

Të humbasësh një njeri të dashur është një dhimbje e madhe dhe e vështirë për t’u përballur me të. E...

Close