X

‘’Më çmendëttttt”, Alba Hoxha tregon të vërtetën e marrëdhënies së saj me Albi Nakon

Prej më shumë se një viti është përfolur se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë në një lidhje. Mirëpo, edhe pse ata e mohojnë pak ditë më parë u përfol në media se janë bashkë në pushime në Brezovicë.

Mirëpo, ditën e djeshme ajo ka hedhur një status në ‘Instastory’ ku ka treguar se është beqare. Ndërsa disa orë më parë, balerina e njohur ka publikuar një foto pranë oxhakut ku shkruan: “Ngrohtë vetëm pranë oxhakut”.

Por një fans siç duket e ka bezdisur duke i komentuar: “Edhe Albit”. “Nuk jam e lidhur me Albin se më çmendët”, i përgjigjet Alba e inatosur.

More in LIFESTYLE
Foto e rrallë/ Alketa Vejsiu hap arkivat, ja si dukej 15 vjet më parë

Alketa Vejsiu mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat në...

Close