X

LAJMI I FUNDIT/ Maskat godasin sërish, grabitet me armë një automjet në autostradë

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë të Fushë-Krujës, në autostradë, ku dy persona me armë dhe maska kanë grabitur një autoveturë tip “Benz”, me targa AA 046 TA.

Burime bëjnë me dije se, automjeti është në pronësi të një qytetari nga Kukësi, identiteti i të cilit ende nuk është bërë i ditur.

Nga ky rast nuk ka të lënduar, ndërsa dy personat e maskuar kanë marrë makinën dhe janë larguar me shpejtësi.

More in AKTUALITET, LAJME
Terror në familjen e biznesmenit, i rrëmbejnë djalin dhe 10 mijë €

Persona të paidentifikuar dhe me maska në kokë kanë grabitur një biznesmen në Shkozet të Durrësit, ndërsa nga të dhënat...

Close