X

FOTO NGA VENDNGJARJA/ Si u grabit familja e biznesmenit, autorët i mbajtën peng djalin

Tre persona të armatosur dhe maskuar kanë hyre në banesën e një biznesmeni në lagjen nr 14 shkozet Durrës. Pasi kane lidhur dy bashkëshortët autorët kanë grabitur shumën prej afro 10 eurosh, ndërsa në ikje kanë marë peng edhe djalin e çiftit të cilin e kanë lenë të lirë vetëm pak kilometra larg banesës. Sipas policisë asnjë prej familjarëve nuk është lënduar fizikisht. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave me qëllim identifikimin dhe me pas arrestimin e autoreve./LAPSI.al

More in AKTUALITET, LAJME
LAJMI I FUNDIT/ Maskat godasin sërish, grabitet me armë një automjet në autostradë

Një ngjarje e paprecedentë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Thumanë të Fushë-Krujës, në autostradë, ku dy persona...

Close