X

Foto e rrallë/ Alketa Vejsiu hap arkivat, ja si dukej 15 vjet më parë

Alketa Vejsiu mbetet prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, për anën profesionale e atë personale.

Mbrëmjen e djeshme Alketa është rikthyer pas në kohë duke postuar një foto të 15 viteve më parë duke shkruar një status domethënës.

“15 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem”, shkruan Alketa.

 

More in LIFESTYLE
Ava Max: Kam lindur në SHBA, por jam 100 përqind shqiptare

Këngëtarja amerikane me prindër nga Shqipëria, Ava Max, emri i vërtetë i të cilës është Amanda Koçi, e cila vazhdon...

Close