X

VIDEO/ Shikojeni se si goditet pëllumbi me top

Në një ndeshje futbolli në ligën e futbollit të Australisë ka ndodhur një gjë interesante, ku një pëllumb është goditur me top.

Pëllumbi qëndronte në fushë, përderisa një lojtar pa qëllim e largoi topin, që ishte me shpejtësi të mjaftueshme për ta rrokullisur atë nga vendi.

Fatmirësisht pëllumbi i shpëtoi goditjes dhe pastaj filloi të fluturojë.

More in LAJME, SPORT
Gjosha pyet Gent Cakën: Në cilin dokument të BE keni lexuar për një politikë të ndryshimit të kufijve

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha përmes një postim në “Facebook” ka reaguar në lidhje me rastin e Gent Cakaj, i...

Close