X

Shifër marramendëse, do të habiteni sa ka kushtuar xhaketa e Marina Vjollcës

Marina Vjollca është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur plot 1 milionë ndjekës dhe pozat e saj të shumta e veshjet plot stil tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, po bën xhiron e rrjetit foto e moderatores e veshur me një xhaketë Gucci. Faqja “Whattheyëearin” në Instagram ka publikuar shifrën marramendëse të xhaketës blu të Marinës.

Ajo ka kushtuar plot 6845 euro, ndërsa syzet e të njëjtës firmë “Gucci” kanë kushtuar 750 euro.

 

More in LAJME, LIFESTYLE
Shtohen zërat kundër Ramës, Këshilli i Ambasadorëve: Rivlerëso kandidaturën e Gent Cakajt

Ish diplomatët shqiptarë dalin kundër kryeministrit Edi Rama për shkarkimin e Ditmir Bushatit dhe emërimin e Gent Cakajt. Këshilli i Ambasadorëve,...

Close