X

Xhensila ka veshjen e duhur në këtë ditë plot shi/ FOTO

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj shfaqet gjithnjë në formë mjaft të mirë fizike, madje edhe pas lindjes së vogëlushes së saj Ajka.

Në këtë ditë të ftohtë dhe me shi ajo duket mjaft rrëzëlluese e veshur me në ngjyrë gri dhe me një gërshet që i ka shumë hije.

Pritet që Xhensila t’i rikthehet shpejt muzikës, përmes një bashkëpunimi me kantautorin e njohur Pirro Cako.

More in LIFESTYLE
Nevina, foto me Eros Grezdën, por ajo i thotë Manushit se janë…

Gjatë pushimeve për festat e fundvitit, atë periudhë lojtarët shqiptarë e kishin shfrytëzyar për t’u kthyer në ardhe, për të...

Close