X

FOTO/ Oriola Marashi dedikim nga zemra personit më special

Ajo vazhdon të jetë tejet aktive në rrjetet sociale, me anë të postimeve të saj të shumta dhe sidomos fotot provokuese, që tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Ditën e sotme, një tjetër postim ka marrë vëmendjen e fansave të saj. Nëpërmjet disa fotove në Instastory, Oriola i ka uruar ditëlindjen mikut të saj më të shtrenjtë, Endrit Mertirit.

“Shokë të ngushtë përjetë. Gëzuar ditëlindjen shoku im që prej ditës së parë, të dua përjetë. Të kesh një shok të vërtetë është gjëja më e mirë që një person mund të ketë. Jam e lumtur përsa kohë të kam pranë meje.More in LIFESTYLE
Përse Leonardo Di Caprio në rolin e Xhek duhet të vdiste? Regjisori tregon të vërtetën e “Titanic”

Titanic është një prej filmave më të famshëm në të gjithë botën, i cili ka bërë që të derdhin lot...

Close